טחורים בהריון

טחורים הם ורידים המתנפחים באזור פי הטבעת עקב סיבות רבות ובנסיבות אחרות. התופעה איננה מוגדרת כחמורה מבחינה רפואית אבל גורמת לסבל רב עקב כאבים עזים בעת מתן יציאות בשירותים. מלבד הכאבים קיימים תסמינים נוספים המצביעים על הבעיה. דימום ובעיקר דם טרי המופיע על נייר טואלט, על הצואה או מושב האסלה, בנוסף, עצירות, עקצוץ וגירוד ונפיחות מקומית. כל אחד כולל ילדים יכול לסבול מטחורים בשלב כזה או אחר של חייו. הסיבות הן מגוונות ונובעות מעצירות, מאורח חיים מוקצן כמו פעילות ספורטיבית מוגברת והתנהלות אינטנסיבית. גם לגיל ולתורשה יש משקל, לבעיות בריאות, למחלות כבד ועוד.

יחד עם זאת, ידוע כי נשים בהריון או נשים אחרי לידה מועדות רבות למחלת טחורים. בתקופת ההיריון, ובעיקר בשליש האחרון שלו, מופעל לחץ רב על גוף האישה, ובנוסף, מופיעים שינויים הורמונאליים שגם להם יש קשר לבעיות שונות כולל להופעת טחורים. בעת ההיריון הרחם מתרחב, משקל העובר בו יוצר לחץ כללי על האגן ובאופן פרטני על כלי הדם הנמצאים בפי הטבעת. נפח הדם העולה בגוף תורם את שלו ללחץ. בנוסף לכך, יש ייצור רב של פרוגסטרון הגורם בעקיפין להחלשת שרירי הגוף בכלל ולשרירי הטבעת בפרט. כאשר ההתנהלות הכללית של אישה בהריון נעשית באינטנסיביות ובמאמץ, וכאשר היא איננה מקפידה על תזונה נכונה למצבה אז הסיכוי להיווצרות טחורים גובר.

אצל יולדות רבות בלידה רגילה מופיעים אחריה טחורים בגלל הלחץ הגדול המופעל על שרירי רצפת האגן. במרבית המקרים, הם נעלמים לאחר זמן. חשוב לציין כי אסור לנסות לדחוף אותם חזרה בכוח. במידה והם נשארים אזי כדאי לטפל בבעיה. הרפואה המסורתית מציעה שלל תכשירים, נרות ומשחות לשימוש חיצוני שחלקן הוא להקלה ואחרים גם לריפוי. לצד התכשירים הנ"ל המבוססים על חומרים כימיים, קיימים תכשירים טבעיים המיוצרים על ידי יצרנים המספקים שירותים לרפואה האלטרנטיבית. כאן מדובר על משחות וקרמים המבוססים על צמחי מרפא ואחרים הידועים כבעלי חומרים מזינים ומרגיעים. בין היתר ניתן למצוא צמחי אלוורה, עץ זית, עץ התה, שקדים, לבנדר וחומרים נוספים כמו: חמאת שיאה, ארניקה, קלנדולה ועוד. 

לקוחות מספרים

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

לצד משחות ומוצרים אחרים לשימוש חיצוני מציעה הרפואה הנ"ל גם מרקחות לשתיה המבוססות על חומרים טבעיים המופקים מהצומח ואשר מסייעים בחיזוק מערכות הדם ומערכות אחרות בגוף. לתזונה נכונה הכוללת גם סיבים טבעיים יש חשיבות רבה. היא גורמת לצואה להפוך לרכה יותר, וכך, היא מחליקה בקלות דרך פי הטבעת, מונעת כאבים, גירויים וגירודים ומקלה מאוד על הסובלים. שילוב של שני אלו עם שתיית מים מרובה מקדם מאוד את הריפוי ומקל על איכות החיים בעת ההיריון ולאחריו. מומלץ לקבל מידע ולרכוש מוצרים אצל חברות המתמחות בייצור מוצרים אלטרנטיביים לטיפול בטחורים, ובעצם, לכל אחד אחר המצוי והסובל בסיטואציה זאת.

בסדרת "פרפקט" להקלה בבעיות טחורים ופיסורה אנו מציעים שני מוצרים סבון פרפקט קלין ומשחה פרפקט קרם

הנוסחה שלנו משלבת צמחים ושמנים איכותיים כגון שמן עץ התה וצמח האלוורה הידועים ביעילותם בהרגעת אזור פי הטבעת כתוצאה מטחורים ובעיות פיסורה, מיד עם השימוש הראשון במוצרי סדרת "פרפקט" אתם תרגישו הקלה בגירוי ובכאב. 

פרפקט קרם לטיפול והקלה בטחורים ופיסורה

משחה לטחורים ופיסורה המספקת הקלה מהירה לגירוי ואדמומיות, מזין את העור בשמנים אשר מקלים את הכאבים והגירוד באזור פי הטבעת, פרפקט קרם אינו מלכלך ואינו משאיר כתמים, 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות הישראלי.

מרכיבים: שמן שקדים, קלנדולה, ארניקה, חמאת שיאה, ויטמין e, שמן זית, שמן לבנדר, אלוורה.

פרפקט קלין - סבון לפי הטבעת

תורם לנקיון והיגינה של אזור פי הטבעת ומספק הקלה מהירה בגירוד וכאבים כתוצאה מטחורים ופיסורה, מזין את העור במרכיבים חיוניים כולל אלוורה ושמן עץ התה הידועים ביכולתם להרגיע את האזור המגורה. 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות הישראלי.

מרכיבים: גליצרין, מנטול, פרו ויטמין B5, שמן זית, אלוורה, שמן עץ התה.

מאושר ע"י משרד הבריאות

ניתן לשלם במזומן לשליח

משלוח מהיר תוך 3 שעות

מידע על טחורים ופיסורה

ההבדל בין טחורים לפיסורה
טחורים ופיסורה

ההבדל בין טחורים לפיסורה

ההבדל בין טחורים ופיסורה גם טחורים וגם פיסורה הן תופעות בריאותית שליליות הנוצרות באזור פי הטבעת. הסימפטומים, בחלק מהמקרים דומים,

קרא עוד ←
טחורים בהריון
טחורים ופיסורה

טחורים בהריון

טחורים בהריון טחורים הם ורידים המתנפחים באזור פי הטבעת עקב סיבות רבות ובנסיבות אחרות. התופעה איננה מוגדרת כחמורה מבחינה רפואית

קרא עוד ←
תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים
טחורים ופיסורה

תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים

תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים טחורים נוצרים בנסיבות שונות. עקב עצירות, בהריון, בגלל עודף משקל. כאשר מבצעים פעילות גופנית

קרא עוד ←
תרופות סבתא לטחורים
טחורים ופיסורה

תרופות סבתא לטחורים

תרופות סבתא לטחורים כלי דם מזינים דם לאיברים שונים בגוף ומבחינים בעורקים המזרימים את הדם מהלב והוורידים המזרימים אותו חזרה

קרא עוד ←
מה גורם לטחורים
טחורים ופיסורה

מה גורם לטחורים

הגורמים לטחורים טחורים הם למעשה, כלי דם הנמצאים בקצה האחורי של המעי הגס  ובפי הטבעת. הם נמצאים אצל כל אחד

קרא עוד ←
מה היא פיסורה
טחורים ופיסורה

מה היא פיסורה

מהי פיסורה פיסורה היא סדק בפי הטבעת העלולה לגרום לסבל רב לכל מי שחווה אותה. מבחינה רפואית היא בעיה פעוטה

קרא עוד ←