מהי פיסורה

פיסורה היא סדק בפי הטבעת העלולה לגרום לסבל רב לכל מי שחווה אותה. מבחינה רפואית היא בעיה פעוטה וזניחה אבל המיקום שלה הוא זה הגורם לסבל. מדובר, בעצם, על פצע מינימאלי ברקמה העוטפת את פי הטבעת בדמות שריטה לאורכו. היות והרקמה עשירה בתאי עצב הרי שהכאבים העזים נוצרים בעת היציאה. הם גורמים לכך שכל מי שחש אותם יימנע מלגשת לשירותים ככל יכולתו. עצם ההשהיה יוצרת עצירות, וכאשר אין כבר ברירה אזי היציאות הופכות למכאיבות וקשות יותר, ולכן, המצב מחמיר בהדרגה. הסימפטומים הנוספים לכך שיש בעיה הם סימני פס דם טרי הנוצרים אחרי היציאות הקשות הללו.

אבחון וטיפול באמצעות תזונה

חלק מהסימפטומים דומה מאוד לאלו שנוצרים בעת טחורים אבל ניתן לאבחן בוודאות שמדובר בפיסורה בעת בדיקה אצל רופא המשפחה. בעצם, גם בתלונה על טחורים מבצע הרופא בדיקה כדי לוודא שאין זאת בעיית פיסורה או בעיה של פיסורה וטחורים גם יחד. הבדיקה הינה פשוטה ואיננה חודרנית ודי בהסתכלות על המקום ללא מכשור כל שהוא. ריפוי של פיסורה נעשה לאורך זמן רב ואפילו מספר שבועות. המטרה היא, פשוט, לגרום לפצע להיעלם. עושים זאת באמצעות תזונה עשירה בפירות וירקות ומזון אחר העשיר בסיבים תזונתיים, וכן, על ידי שתייה מרובה של מים. כל אלו גורמים לצואה להפוך לרכה יותר והיא מחליקה ללא קושי  בעת המעבר בפי הטבעת.

שיטות טיפול נוספות

לסובלים, ממליצים גם לעשות אמבטיות של מים חמים המצליחים להרגיע את המקום. בנוסף הם מקבלים משככי כאבים לשימוש חיצוני ומקומי בפי הטבעת, כמו גם משחות ונרות. כל אלו מקלים מאוד, ומעבר לכך, לרוב, אין צורך בטיפולים מורכבים יותר. הרפואה האלטרנטיבית מציעה תכשירים משלה המבוססים על צמחי מרפא וצמחים אחרים כמו: אלוורה, לבנדר, עץ התה, שקדים, זית ומיני צמחים אחרים אשר יש להם סגולות להרגעה, ריפוי והקלה על רקמות ותאים הקיימים בגוף האדם. כל המוצרים והתכשירים הללו מיוצרים על בסיס טבעי ובכך יתרונם, והם מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי.

לקוחות מספרים

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

פרוצדורות טיפול מורכבות

כאשר הבעיה לא מסתדרת אזי מציעים הרופאים טיפולים אגרסיביים מעט יותר. כאן הולכים מהקל אל הכבד.  תחילה רושמים מרשמי תרופות להרפיית שרירים ואם אלו אינן עוזרות, אזי מבצעים מספר ניתוחים אפשריים. לעיתים, נוצרים תהליכים דלקתיים הנובעים משילוב של חיידקי צואה ואספקת דם לקויה. כך נוצר שק מוגלה שלא ניתן לסלקו עם אנטיביוטיקה. הסימפטומים הם חום גבוה המלווה בתחושת צמרור ותחושת כאב חדה פתאומית. בשלב זה, מבצעים ניתוח לניקוז שק המוגלה. הפרוצדורה איננה מסובכת ונעשית באמצעות הרדמה מקומית, ולרוב, משתחררים לאחר יום אשפוז. על מנת לא להחמיר את הבעיה ולהזדקק  לניתוח מומלץ להקפיד על שימוש בתכשירים שונים ביניהם טבעיים. מומלץ לקבל מידע אצל חברות המתמחות בייצורם.

בסדרת "פרפקט" להקלה בבעיות טחורים ופיסורה אנו מציעים שני מוצרים סבון פרפקט קלין ומשחה פרפקט קרם

הנוסחה שלנו משלבת צמחים ושמנים איכותיים כגון שמן עץ התה וצמח האלוורה הידועים ביעילותם בהרגעת אזור פי הטבעת כתוצאה מטחורים ובעיות פיסורה, מיד עם השימוש הראשון במוצרי סדרת "פרפקט" אתם תרגישו הקלה בגירוי ובכאב. 

פרפקט קרם לטיפול והקלה בטחורים ופיסורה

משחה לטחורים ופיסורה המספקת הקלה מהירה לגירוי ואדמומיות, מזין את העור בשמנים אשר מקלים את הכאבים והגירוד באזור פי הטבעת, פרפקט קרם אינו מלכלך ואינו משאיר כתמים, 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות הישראלי.

מרכיבים: שמן שקדים, קלנדולה, ארניקה, חמאת שיאה, ויטמין e, שמן זית, שמן לבנדר, אלוורה.

פרפקט קלין - סבון לפי הטבעת

תורם לנקיון והיגינה של אזור פי הטבעת ומספק הקלה מהירה בגירוד וכאבים כתוצאה מטחורים ופיסורה, מזין את העור במרכיבים חיוניים כולל אלוורה ושמן עץ התה הידועים ביכולתם להרגיע את האזור המגורה. 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות הישראלי.

מרכיבים: גליצרין, מנטול, פרו ויטמין B5, שמן זית, אלוורה, שמן עץ התה.

מאושר ע"י משרד הבריאות

ניתן לשלם במזומן לשליח

משלוח מהיר תוך 3 שעות

מידע על טחורים ופיסורה

ההבדל בין טחורים לפיסורה
טחורים ופיסורה

ההבדל בין טחורים לפיסורה

ההבדל בין טחורים ופיסורה גם טחורים וגם פיסורה הן תופעות בריאותית שליליות הנוצרות באזור פי הטבעת. הסימפטומים, בחלק מהמקרים דומים,

קרא עוד ←
טחורים בהריון
טחורים ופיסורה

טחורים בהריון

טחורים בהריון טחורים הם ורידים המתנפחים באזור פי הטבעת עקב סיבות רבות ובנסיבות אחרות. התופעה איננה מוגדרת כחמורה מבחינה רפואית

קרא עוד ←
תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים
טחורים ופיסורה

תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים

תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים טחורים נוצרים בנסיבות שונות. עקב עצירות, בהריון, בגלל עודף משקל. כאשר מבצעים פעילות גופנית

קרא עוד ←
תרופות סבתא לטחורים
טחורים ופיסורה

תרופות סבתא לטחורים

תרופות סבתא לטחורים כלי דם מזינים דם לאיברים שונים בגוף ומבחינים בעורקים המזרימים את הדם מהלב והוורידים המזרימים אותו חזרה

קרא עוד ←
מה גורם לטחורים
טחורים ופיסורה

מה גורם לטחורים

הגורמים לטחורים טחורים הם למעשה, כלי דם הנמצאים בקצה האחורי של המעי הגס  ובפי הטבעת. הם נמצאים אצל כל אחד

קרא עוד ←
מה היא פיסורה
טחורים ופיסורה

מה היא פיסורה

מהי פיסורה פיסורה היא סדק בפי הטבעת העלולה לגרום לסבל רב לכל מי שחווה אותה. מבחינה רפואית היא בעיה פעוטה

קרא עוד ←