תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים

טחורים נוצרים בנסיבות שונות. עקב עצירות, בהריון, בגלל עודף משקל. כאשר מבצעים פעילות גופנית מאומצת או כאשר נמנעים מכל פעילות כזאת. בנוסף, במצבים של סטרס מתמשך, בעת מחלות כבד או כאשר יש אי ספיקת לב ממשית ועוד. בכל המצבים הללו, ואחרים נוספים, עלולים הוורידים אשר נמצאים באזור פי הטבעת להתרחב בגלל שהדם בהם איננו זורם כהלכה. כלי הדם הללו לוחצים על רקמת העור העוטפת אותן. בטחורים חיצוניים יש תאי עצב רבים, ולכן, החיכוך גורם לכאבים מייסרים ולדימום נמוך. בטחורים פנימיים הדימום הוא רב יותר והכאבים נמוכים יותר. ההבדלים בין שני סוגי הטחורים נובעים מהמבנה האנטומי של האזורים הללו ומהמרקם שלהם.

כלי הדם הממוקמים בקצה התחתון של מעי הגס ובאזור פי  הטבעת מתפקדים, לרוב, היטב לאורך זמן. יחד עם זאת הם עלולים לסבול מהתרחבות, התנפחות ושקיעה עקב בעיות בריאות כלליות, מחבלות ומסיבות אחרות. במקרים כאלו, הוורידים הופכים לטחורים אשר מקשים מאוד על הסובל מהם בעת יציאות. הסימפטומים לטחורים הם עצירות, כאבים עזים וסימני דם על נייר הטואלט, על מושב האסלה או על הצואה עצמה. בנוסף, יהיה כל האזור נפוח, מגורה ומגרד.  במקרים הללו ואחרים דומים להם, כדאי לטפל במהירות כדי להעלים את הבעיה או לפחות למתן אותה. עושים זאת, בין היתר, באמצעות תכשירים ומשחות טבעיות שיש בהם גם אחוז מסוים של תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים.

בעת טחורים נוצרים כאבים עזים בעת היציאות מה שגורם לכך שהסובלים יימנעו מלהגיע לשירותים כשצריך. הדבר גורם להגברת העצירות אשר מעצימה את הכאבים ויש לטפל במצב במהירות. הטיפולים הבסיסיים הם באמצעות בליעת משככי כאבים ומריחת משחות וקרמים שונים על האזור. חלקם להרגעה ואחרים לריפוי. בנוסף, ממליצים על שינוי בהרגלי התזונה, ובעיקר, צריכת מזון עם סיבים רבים. אלו ושתיית מים מרובה גורמים לצואה להיות רכה יותר ולעבור בקלות רבה דרך הרקטום.

לקוחות מספרים

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

הרפואה  האלטרנטיבית מציעה מגוון של משחות ושמנים אתריים רפואיים. באחת מהן יש ריכוז גבוה של עץ שמן התה. שיטת הטיפול פשוטה למדי. מערבבים טיפה או שתיים של שמן עץ התה יחד עם שמן קיקיון. מספיגים אותן בבד רך או עשוי כותנה ומניחים על אזור הטחורים. במידה ועושים שימוש במשחה אז מורחים אותה על האזור. המשחה אינה מכתימה ונספגת היטב. שמן עץ התה ידוע בכך שיש בו חומרים אנטי – דלקתיים המסייעים בהרגעה ובסיכוך המקום. משחה זאת ואחרות דומות שבהן יש צמחי אלוורה, זית, לבנדר, שקדים, חמאת שיאה ועוד, מיועדות לשימוש חיצוני בלבד. מוצרים אחרים מתחום הרפואה האלטרנטיבית נועדו לשתייה וגם בהם יש ריכוז של צמחי מרפא המחזקים את מערכת הדם ומערכות חיוניות אחרות. מומלץ לרכוש מוצרים אלו בחברה בעלת מוניטין בתחום הרפואה האלטרנטיבית.

בסדרת "פרפקט" להקלה בבעיות טחורים ופיסורה אנו מציעים שני מוצרים סבון פרפקט קלין ומשחה פרפקט קרם

הנוסחה שלנו משלבת צמחים ושמנים איכותיים כגון שמן עץ התה וצמח האלוורה הידועים ביעילותם בהרגעת אזור פי הטבעת כתוצאה מטחורים ובעיות פיסורה, מיד עם השימוש הראשון במוצרי סדרת "פרפקט" אתם תרגישו הקלה בגירוי ובכאב. 

פרפקט קרם לטיפול והקלה בטחורים ופיסורה

משחה לטחורים ופיסורה המספקת הקלה מהירה לגירוי ואדמומיות, מזין את העור בשמנים אשר מקלים את הכאבים והגירוד באזור פי הטבעת, פרפקט קרם אינו מלכלך ואינו משאיר כתמים, 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות הישראלי.

מרכיבים: שמן שקדים, קלנדולה, ארניקה, חמאת שיאה, ויטמין e, שמן זית, שמן לבנדר, אלוורה.

פרפקט קלין - סבון לפי הטבעת

תורם לנקיון והיגינה של אזור פי הטבעת ומספק הקלה מהירה בגירוד וכאבים כתוצאה מטחורים ופיסורה, מזין את העור במרכיבים חיוניים כולל אלוורה ושמן עץ התה הידועים ביכולתם להרגיע את האזור המגורה. 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות הישראלי.

מרכיבים: גליצרין, מנטול, פרו ויטמין B5, שמן זית, אלוורה, שמן עץ התה.

מאושר ע"י משרד הבריאות

ניתן לשלם במזומן לשליח

משלוח מהיר תוך 3 שעות

מידע על טחורים ופיסורה

ההבדל בין טחורים לפיסורה
טחורים ופיסורה

ההבדל בין טחורים לפיסורה

ההבדל בין טחורים ופיסורה גם טחורים וגם פיסורה הן תופעות בריאותית שליליות הנוצרות באזור פי הטבעת. הסימפטומים, בחלק מהמקרים דומים,

קרא עוד ←
טחורים בהריון
טחורים ופיסורה

טחורים בהריון

טחורים בהריון טחורים הם ורידים המתנפחים באזור פי הטבעת עקב סיבות רבות ובנסיבות אחרות. התופעה איננה מוגדרת כחמורה מבחינה רפואית

קרא עוד ←
תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים
טחורים ופיסורה

תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים

תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים טחורים נוצרים בנסיבות שונות. עקב עצירות, בהריון, בגלל עודף משקל. כאשר מבצעים פעילות גופנית

קרא עוד ←
תרופות סבתא לטחורים
טחורים ופיסורה

תרופות סבתא לטחורים

תרופות סבתא לטחורים כלי דם מזינים דם לאיברים שונים בגוף ומבחינים בעורקים המזרימים את הדם מהלב והוורידים המזרימים אותו חזרה

קרא עוד ←
מה גורם לטחורים
טחורים ופיסורה

מה גורם לטחורים

הגורמים לטחורים טחורים הם למעשה, כלי דם הנמצאים בקצה האחורי של המעי הגס  ובפי הטבעת. הם נמצאים אצל כל אחד

קרא עוד ←
מה היא פיסורה
טחורים ופיסורה

מה היא פיסורה

מהי פיסורה פיסורה היא סדק בפי הטבעת העלולה לגרום לסבל רב לכל מי שחווה אותה. מבחינה רפואית היא בעיה פעוטה

קרא עוד ←