תרופות סבתא לטחורים

כלי דם מזינים דם לאיברים שונים בגוף ומבחינים בעורקים המזרימים את הדם מהלב והוורידים המזרימים אותו חזרה אליו. כלי דם מצויים בכל האיברים כולל בפי הטבעת. כאשר הוורידים שבאזור פי הטבעת ובקצה התחתון של המעי הגס מתרחבים ומתנפחים הם הופכים לטחורים. מחלת טחורים נגרמת עקב סיבות ונסיבות שונות והתוצאה שלה ניכרת בעיקר בכאבים עזים הנוצרים בעת פעולת מעיים. הצואה מתחככת בכלי הדם וגורמת לכאבים, לסבל ולייסורים רבים עד כי, לעיתים, הסובל דוחה את ההגעה לשירותים. עקב כך נגרמת עצירות שרק מחמירה את המצב. הסימפטומים הנוספים לכך הם: דם טרי המופיע על נייר הטואלט, על האסלה או על הצואה, וכן, עצירות, גירוד וגירוי ונפיחות במקום. בתופעה מטפלים באמצעים שונים, ובין היתר, ידוע על תרופות סבתא לטחורים המסייעות רבות.

הסיבות להיווצרות טחורים מגוונות. ובין היתר ניתן למנות: עצירות, היריון, עודף משקל, פעילות גופנית אינטנסיבית או חוסר פעילות גופנית מספקת, מחלות כבד הגורמות ללחץ דם של וריד הכבד המשפיע גם על וורידי פי הטבעת, אי ספיקת לב משמעותית המונעת זרימה תקינה מנימי הדם שבפי הטבעת, לחץ נפשי ממושך לאורך תקופה. גם לגיל ולתורשה יש משקל בהיווצרותם. במקרים רבים, התופעה חולפת לאחר זמן, ובאופן כללי, איננה מהווה בעיית בריאות קשה. יחד עם זאת, גם בתקופה קצרה של סבל מומלץ לטפל כדי לשפר את איכות החיים וגם כדי להקטין את הסיכוי להישנות התופעה.

תרופות סבתא לטחורים נועדו בעיקר להקל על המצב ורובן עוברות מדור לדור ומפה לאוזן. רובן מבוססות על ידע נצבר לאורך שנים ועל מרכיבים מהצומח בהם משתמשים שימוש יום יומי ושגרתי. חלק מהן באמצעות שתייה או אכילה ובחלק נעשה שימוש חיצוני למריחה על המקום הכואב והרגיש. השמנים ידועים כחומרים היוצרים סיכוך ולכן, ניתן להשתמש בשמנים טבעיים שונים אותם מניחים באמצעות צמר גפן רך. כך, שמן זית טהור, או שמן זית שמעורבב בו מיץ המופק מעלי שזיף כתושים. בנוסף, שמני שקדים, קוקוס ועוד. כמו כן, אכילת תמר ושזיפים, חליטת תה הדס ועוד.

לקוחות מספרים

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

שתיית בין 8 ל10 כוסות מים ביום ואכילת מזונות עתירי סיבים גורמים לצואה להיהפך רכה ולהחליק בעדינות דרך פי הטבעת. קרח ידוע כגורם המתאים מאוד להצרת כלי דם. ניתן לעטוף קוביות קרח בבד רטוב ולהניח אותו על האזור המודלק. השימוש במרכיבים ומוצרים אלו יכול להיעשות מספר פעמים ביום כדי לקבל אפקט יעיל. כמובן, שקיימות גם משחות וקרמים טבעיים המיוצרים על ידי חברות העוסקות בריפוי וטיפול אלטרנטיבי. הן מבוססות על צמחי מרפא ייחודיים הידועים ככאלו המזינות את העור, מרגיעות אותו וגם כבעלות סגולות ריפוי שונות. בין החומרים המצויים בהם יש אלוורה, שקדים, זית, לבנדר, חמאת שיאה, קלנדולה וחומרים טבעיים אחרים בעלי תכונות נהדרות.

בסדרת "פרפקט" להקלה בבעיות טחורים ופיסורה אנו מציעים שני מוצרים סבון פרפקט קלין ומשחה פרפקט קרם

הנוסחה שלנו משלבת צמחים ושמנים איכותיים כגון שמן עץ התה וצמח האלוורה הידועים ביעילותם בהרגעת אזור פי הטבעת כתוצאה מטחורים ובעיות פיסורה, מיד עם השימוש הראשון במוצרי סדרת "פרפקט" אתם תרגישו הקלה בגירוי ובכאב. 

פרפקט קרם לטיפול והקלה בטחורים ופיסורה

משחה לטחורים ופיסורה המספקת הקלה מהירה לגירוי ואדמומיות, מזין את העור בשמנים אשר מקלים את הכאבים והגירוד באזור פי הטבעת, פרפקט קרם אינו מלכלך ואינו משאיר כתמים, 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות הישראלי.

מרכיבים: שמן שקדים, קלנדולה, ארניקה, חמאת שיאה, ויטמין e, שמן זית, שמן לבנדר, אלוורה.

פרפקט קלין - סבון לפי הטבעת

תורם לנקיון והיגינה של אזור פי הטבעת ומספק הקלה מהירה בגירוד וכאבים כתוצאה מטחורים ופיסורה, מזין את העור במרכיבים חיוניים כולל אלוורה ושמן עץ התה הידועים ביכולתם להרגיע את האזור המגורה. 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות הישראלי.

מרכיבים: גליצרין, מנטול, פרו ויטמין B5, שמן זית, אלוורה, שמן עץ התה.

מאושר ע"י משרד הבריאות

ניתן לשלם במזומן לשליח

משלוח מהיר תוך 3 שעות

מידע על טחורים ופיסורה

ההבדל בין טחורים לפיסורה
טחורים ופיסורה

ההבדל בין טחורים לפיסורה

ההבדל בין טחורים ופיסורה גם טחורים וגם פיסורה הן תופעות בריאותית שליליות הנוצרות באזור פי הטבעת. הסימפטומים, בחלק מהמקרים דומים,

קרא עוד ←
טחורים בהריון
טחורים ופיסורה

טחורים בהריון

טחורים בהריון טחורים הם ורידים המתנפחים באזור פי הטבעת עקב סיבות רבות ובנסיבות אחרות. התופעה איננה מוגדרת כחמורה מבחינה רפואית

קרא עוד ←
תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים
טחורים ופיסורה

תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים

תמצית שמן עץ התה להקלה בטחורים טחורים נוצרים בנסיבות שונות. עקב עצירות, בהריון, בגלל עודף משקל. כאשר מבצעים פעילות גופנית

קרא עוד ←
תרופות סבתא לטחורים
טחורים ופיסורה

תרופות סבתא לטחורים

תרופות סבתא לטחורים כלי דם מזינים דם לאיברים שונים בגוף ומבחינים בעורקים המזרימים את הדם מהלב והוורידים המזרימים אותו חזרה

קרא עוד ←
מה גורם לטחורים
טחורים ופיסורה

מה גורם לטחורים

הגורמים לטחורים טחורים הם למעשה, כלי דם הנמצאים בקצה האחורי של המעי הגס  ובפי הטבעת. הם נמצאים אצל כל אחד

קרא עוד ←
מה היא פיסורה
טחורים ופיסורה

מה היא פיסורה

מהי פיסורה פיסורה היא סדק בפי הטבעת העלולה לגרום לסבל רב לכל מי שחווה אותה. מבחינה רפואית היא בעיה פעוטה

קרא עוד ←